تاتو

پماد بی حسی برای تاتو را چگونه انتخاب کنیم؟

انجام تاتو نباید دردناک باشد. پیشرفت ها در تحقیقات پزشکی باعث شده انواع پماد بی حسی برای تاتو تولید شود که از نظر علمی ثابت شده است درد تاتو را تا حد زیادی کاهش می دهد و گاهی اوقات کاملا تسکین می دهد. اما مراقب باشید، همه پمادهای بی حسی که ادعا می کنند درد تاتو را کاهش می دهند،حاوی مواد لازم برای تحقق وعده شان نیستند.

لازمه انتخاب بهترین پماد بی حسی برای تاتو که در واقع درد تاتو را کاهش می دهد،دانستن مواردی است که در ادامه این مطلب ذکر می شود. اکثر افراد علاقه مند به تاتو احساس درد تاتو را غیر قابل تحمل می دانند. به هر حال، یکی از رایج ترین نگرانی ها و سوالاتی که هنرمندان تاتو می شنوند این است که:

تاتو چقدر درد دارد؟

خوشبختانه، گزینه های بی حسی برای تاتو زیادی برای آن دسته از افرادی که می خواهند تاتو کنند اما نگران درد هستند وجود دارد. روش های بیهوشی عمومی معمولا در روش های پزشکی و جراحی تاتو استفاده نمی شود اما طیف وسیعی از بی حسی های موضعی موثر برای تاتو وجود دارد که میتواند درد تاتو را از بین ببرد. چهار ماده متداول موجود در پماد بی حسی برای تاتو لیدوکایین، تتراکایین، بنزوکایین و اپی نفرین هستند.

علاوه بر این مواد فعال، برخی از بی حسی های تاتو از مواد طبیعی مانند منتول، روغن درخت چای یا کافورنیز استفاده می کنند تا راحتی و تسکین بیشتری را در طول فرآیند تاتو فراهم کنند.

پمادهای بی حسی برای تاتو

از آنجایی که ترکیبات فعال زمانی که از طریق پماد استفاده می شوند مدتی طول می کشد تا توسط پوست جذب شوند، بهتر است مراجعین پماد بی حسی برای تاتو را حداقل 15 دقیقه قبل از شروع جلسه استفاده کنند. شما باید یک لایه ضخیم روی ناحیه ای که قرار است تاتو کنید بمالید و سپس آن را بپوشانید یا به آرامی آن را روی پوست ماساژدهید تا بیشترین تاثیر را داشته باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *